Vilma Kairiene par Purlés

– Es esmu masāžas terapeite. Šajā darbā es koncentrējos uz klienta uzticības veidošanu. Paturot prātā šo mērķi, ir ļoti svarīgi izvēlēties tādus profesionālos līdzekļus, kas ir droši, ilgtspējīgi un produktīvi.

Tieši tāpēc Purlés un tā līdzekļi ir ienākuši manā darbā un dzīvē. Zīmola piedāvāto produktu klāsts ir milzīgs, bet to kodētie marķējumi un lietošana ir ļoti ērta. Produkcijas marķējumi, izmantojot krāsas, ļauj viegli atrast pareizos līdzekļus un tos droši kombinēt. Ātra produkcijas piegāde un ražotāja pārstāvju konsultācijas ir vēl viens iemesls, kāpēc mīlēt Purlés.

Vēlos izcelt Purlés zīmola masāžai domātos produktus, kas ir mana darba pamats.

 

Mani TOP 3 produkti praksei ir:

– Purlés #41 – Amazones masāžas eļļa no Glamūrīgā ķermeņa līnijas – Amazonian Massage Oil from Glamour Body Ceremony line

– 500 ml | Purlés (purles.lv).

Tā ir pamata eļļa, kas piemērota pilnīgi visām ķermeņa masāžas tehnikām. Tai ir lieliska tekstūra, tā ir ērta darbā un patīkama plaukstām.

Purlés #22 – Spīdīga masāžas želeja no Zelta&Pērļu līnijas ķermenim – Shiny Jelly Massage Gel from Gold & Pearls Body Ceremony – 300 ml | Purlés (purles.lv) .

Tas ir ļoti ekskluzīvs produkts, īpaši relaksējošām masāžas tehnikām, dekoltē zonas un roku masāžai. Šī želeja vienlaikus ir arī dekoratīvs procedūras elements.

Purlés #73 – Perfektors aktivators ar cilmes šūnām no Ekspertu līnija sejas masāžai – Perfector Activator from DNA Protection

Expert line for facial – 50ml | Purlés (purles.lv).

To var kombinēt ar jebkuru sejas kopšanas līdzekli. Tas nav jānoskalo pēc masāžas, tāpēc tas atvieglo manu darbu.

 

Un no Mājas līnijas produktiem arī pati izvēlos:

Purlés #109 – Sausā eļļa ’Goddess ’ sejai un ķermenim no Zelta&Pērļu līnijas – ’Goddess’ Dry Oil from Gold & Pearls Ceremony  – 50 ml

Ar šo produktu palutinātam ķermenim ir ļoti īpašas sajūtas.

Purlés #149 – Hidrogēla acu spilventiņi, 60 gab. – Peptide hydrogel eye patches – 60 pc.

Tie ir pirmie “sabiedrotie” pēc smagas darba dienas vai gatavojoties svinībām. Tā vienmēr ir arī lieliska dāvana, ja vēlaties iepriecināt kādu savu draugu.

Purlés #122 – Izgaismojošs balzāms – Brightening Base SPF 50+ –30 ml. | Purlés (purles.lv).

Šis produkts noslēdz visas manas rīta procedūras un pavada mani ārā. Tas ir kā grezns un ļoti ērts aizsargtērps manai sejai. Es pati jūtos pārliecināta, lietojot šos produktus, un esmu pārliecināta, ka tie apmierina manu klientu vajadzības un ir droši viņiem. To apstiprina arī atsauksmes, kas sniedz gandarījumu un paceļ mani spārnos. Visneaizmirstamākais ir tas, ko teica kāds klients: “Viss šajos produktos ir tik patīkams ķermenim. Tas (ķermenis) vēlas ar tiem baroties, neuztraucoties ne par kādām diētām”.

Vilma Kairiene

# estētika #masāžas terapeite #skaistumkopšanas speciālists #kosmetologs, #franču kosmētika #masāžas produkti #masāžas terapeits #profesionāla ādas kopšana