Par Purlés

Purlés ir franču kosmētikas zīmols, kas tika izveidots 2012.gadā, lai atbilstu mūsdienu tirgus prasībām. Uzņēmuma īpašniekiem ir vairāk nekā 20 gadu pieredze kosmētikas tirgū, kas garantē tikai labākos produktus. Purlés produkti sniedz neparastas relaksācijas izjūtas un pārvērš katru procedūru par ceremoniju, padarot to par unikālu pieredzi, kas ir kā ceļojums uz skaistuma zemi, uzlabojot ne tikai klienta izskatu, bet arī emocionālās sajūtas. Svarīga mūsu neparasto produktu sastāvdaļa ir tas, ka mēs piedāvājam plašu procedūru kopumu un dažādas to lietošanas koncepcijas, kas kopā ar mājās lietojamo kosmētikas līdzekļu klāstu veido pilnīgu un konsekventu skaistumkopšanas turpinājumu. Mūsu produkti tiek radīti Francijas laboratorijās, kas nodrošina visaugstāko kvalitāti, efektivitāti un labāko produktu veiktspēju. Mūsu klientu apmierinātība mums ir vissvarīgākais faktors. Mēs piedāvājam profesionālu kosmētiku, kas apvieno dabīgas augu izcelsmes vielas ar progresīvām bioķīmiskām zināšanām, lai sniegtu mūsu klientiem iespaidīgu un ātru iedarbību.

Purlés piedāvā:

  • Profesionālus, augstas kvalitātes produktus;
  • Pilnīgi izstrādātas procedūras dažādām vajadzībām;
  • Plašu mazumtirdzniecības produkcijas klāstu visaptverošai skaistumkopšanai;
  • Nepārtrauktas inovācijas;
  • Mārketinga atbalstu un apmācības;
  • Pieredzējušu komandu, kas Jūs atbalstīs.

 

Kāpēc izvēlēties Purlés?

  • Šo zīmolu ir radījusi Francijas inovāciju laboratorija ar modernām biotehnoloģijām un visaugstākajiem ražošanas standartiem;
  • 80 % produktu tiek ražoti Francijā un 20 % Spānijā;

Individuālais skaistuma kods – skaistumkopšana, kas pielāgota klienta ādas individuālajām vajadzībām. Pateicoties mūsu produktu vienkāršajiem ciparu nosaukumiem, profesionālim izvēlēties un turpināt klientam piemērotu terapiju ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Skaistumkopšanas speciālists izvēlas klienta ādai piemērotu terapiju, sastādot Purlés produktu numurus, kas vēlāk ir kā pirkstu nospiedums klienta ādas vajadzību apmierināšanai.

Sejas ceremonijas

Lasīt vairāk

Ķermeņa ceremonijas

Lasīt vairāk

Dermo-kosmetiskā terapija

Lasīt vairāk