Jūrate Mačiuviene par Purlés

– Es sāku strādāt ar Purlés kosmētiku pirms septiņiem gadiem, un kopš tā laika esmu to iemīļojusi un iesaku saviem klientiem Mājas līniju, kā arī pati lietoju šīs kompānijas produktus. Esmu gandarīta, ka darbs ar šiem kosmētikas līdzekļiem ir tik efektīvs, dažos gadījumos rezultāti redzami jau pēc pirmās procedūras. Ir plašs pīlingu klāsts, kas risina daudzas problēmas. Procedūru vienkāršība, detalizēti produktu un darbību apraksti, un galvenais iemesls, iespējams, ir lieliskā kvalitātes un cenas attiecība, ko pamana arī klienti.

Mani TOP 3 produkti ir: kosmētika ar mikrobiomu (Microbiome Spectrum), produkti problemātiskai ādai (Redness Stop System) un kosmētika ar epidermālās augšanas faktoru (EGF).

Esmu priecīga, ka esmu atklājusi šādus profesionālosproduktus:

Purlés #49 – Krēms ar hialuronskābi – HyalurSoft Cream – 100ml | Purlés (purles.lv)

Purlés #38 – Attīrošās putas ar kokvilnas ekstraktu – Cotton Foam Cleanser – 200 ml | Purlés (purles.lv)

Purlés #53 –L-pīlings 30% ar laktobionskābi un pienskābi – L.Peel 30% Acid – 50 ml | Purlés (purles.lv

Mājas līnijas populārākie produkti ir:

Purlés #129 – Attīrošās putas ar kokvilnas ekstraktu – COTTON FOAM CLEANSER – 125 ml | Purlés (purles.lv)

Purlés #160 – Izsmidzināms toniks kosmētikas noņemšanai – Hydra Spray Toner 160– 200 ml | Purlés (purles.lv)

Purlés #122 – Izgaismojošs balzāms – Brightening Base SPF 50+ –30 ml. | https://purles.lv/product/122-spf-50brightening-base-30-ml/

Tie ir produkti, bez kuriem daudzi klienti nevar iztikt. Tiešām ir grūti izvēlēties vispiemērotāko no plašā produktu klāsta, es varu dot priekšroku vairākiem kosmētikas līdzekļiem. Es saņemu daudz pozitīvu atsauksmju, atzinību un komplimentu no saviem klientiem par izmantotajām skaistumkopšanas metodēm un produktiem, kurus lietoju. Ir ļoti patīkami no klientiem dzirdēt: “Pateicoties Jums, es esmu uzplaukusi.”

Jūrate Mačiuviene – #masāžas terapeite #skaistumkopšanas speciālists #kosmetologs, #franču kosmētika #masāžas produkti #masāžas terapeits #profesionāla ādas kopšana